Skip to main content

Амбулаторія № 2 Центру ПМД

Амбулаторія № 2 Центру ПМД КНП «Міська клінічна лікарня № 13» Харківської міської ради надає медичну допомогу 25 тис. мешканцям Слобідського району, а також тимчасово переміщеним громадянам України.

Основним завданням лікарів і медичних сестер відділення є надання лікувально-профілактичної допомоги населенню, яка надається в поліклініці і вдома, а також проведення санітарно-просвітницької роботи.

Відділення розміщено на II поверсі поліклініки (кабінети №№ 46-57).

Завідуюча відділенням – Баркар Наталія Вікторівна – лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Закінчила Харківський національний медичний університет в 1999 р. Пройшла інтернатуру з педіатрії. Має сертифікат з сімейної медицини. Постійно підвищує свій професійний рівень. Володіє навичками загального масажу.

Регулярно бере участь в науково-практичних конференціях, постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень на тематичних спеціалізованих курсах. Цікавиться новинами в галузі медицини. Користується авторитетом і повагою серед пацієнтів і колег.

Веде прийом хворих в кабінеті № 57.

 

Працює з медичною сестрою вищої категорії Старковой Мариною Миколаївною, яка володіє всіма медичними маніпуляціями.

 

Старша медична сестра відділення: Старкова Марина Миколаївна, має вищу категорію.

Постійно підвищує свій професійний рівень, проходить навчальні курси підвищення кваліфікації. За роки роботи зарекомендувала себе як відповідальний, чуйний грамотний фахівець, цікавиться нововведеннями в області сучасної медицини.
Володіє всіма медичними маніпуляціями, обробку хірургічних ран, перев’язки. Телефон: 725-07-53.


Медичну допомогу харків’янам, які проживають на території обслуговування амбулаторії № 2 Центру ПМД (12-22 ділянку), надають лікарі та медичні сестри: