Skip to main content

Амбулаторія № 1 Центру ПМД

Амбулаторія № 1 Центру первинної медичної допомоги  комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №13» Харківської міської ради надає медичну допомогу 21,636 тис. Жителям Слобідського і Основ’янського районів. Основним завданням лікарів і медичних сестер відділення є надання лікувально-профілактичної допомоги населенню, яка надається в поліклініці і вдома, а також проведення санітарно-просвітницької роботи.

Відділення розміщено на II поверсі поліклініки (кабінети №№ 46, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57).

Завідуюча відділенням – Гопко Віра Миколаївна.

Лікар терапевт другої категорії. Закінчила Харківський Національний медичний університет в 2007 р. за спеціальністю “Лікувальна справа”.

За роки своєї  роботи зарекомендовала себе як відповідальний, чуйний, грамотний фахівець. Має спеціалізацію за фахом “Терапія”, “Організація і управління охороною здоров’я”.

З 2010 року працює довіреним лікарем з надання медичної допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Постійно підвищує свій професійний рівень, проходячи навчальні курси на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

Загальний робочий стаж 9 років. В даний час веде активний щоденний прийом пацієнтів.

Веде прийом пацієнтів в каб. № 44

Телефон: +38 (050) 955-96-79

 

Старша медична сестра амбулаторії № 1:

Смирнова Юлія Анатоліївна, на посаді старшої медсестри відділення з 2019 року.

Постійно підвищує свій професійний рівень, проходить навчальні курси підвищення кваліфікації. За роки роботи зарекомендувала себе як відповідальний, чуйний грамотний фахівець, цікавиться нововведеннями в області сучасної медицини.

Володіє всіма медичними маніпуляціями. Телефон: 725-07-53.

 

 

 


Медичну допомогу харків’янам, які проживають на території обслуговування амбулаторії № 1 (1-11 дільницю), надають лікарі та медичні сестри: