Skip to main content

Денний стаціонар

Денний стаціонар комунального некомерцеского підприємства «Міська клінічна лікарня №13» Харківської міської ради організовано більше 20 років тому і за цей час зарекомендував себе як зручна для пацієнтів форма надання лікувально-діагностичної допомоги, невідкладної допомоги, проведення реабілітаційних заходів при відсутності свідчення для цілодобового лікарського нагляду .

У структурі денного стаціонару є ліжка терапевтичного, неврологічного, акушерсько-гінекологічного профілів.

Розташовується на 4-му поверсі лікарні. До складу відділення входять: маніпуляційна, кабінет лікаря, кабінет масажиста, 4 палати для пацієнтів.

Очолює відділення Щерба Ольга Михайлівна

Закінчила Київський медичний інститут в 1984 р за фахом «Лікувальна справа». Лікар терапевт вищої категорії. Стаж роботи 33 роки. Протягом останніх 23 років очолює денний стаціонар КНП «МКЛ № 13» ХМР, має великий досвід діагностики, спостереження і надання стаціонарної допомоги пацієнтам кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного профілів. Постійно удосконалює свій професійний рівень на кафедрах Академії післядипломної освіти (спеціальності «Терапія», «Кардіологія», «Гастроентерологія», «Сімейна медицина» і ін.), Науково-практичних конференціях. Має сертифікати лікаря за фахом «Алергологія», в даний час проходить очно-заочний курс навчання від міжнародного університету молекулярної алергології та імунології (м.Відень).

Веде прийом пацієнтів в каб. № 105 (ІV поверх, відділення денного стаціонару поліклініки).

Телефон: +38(096)159-159-6

Пацієнти в денний стаціонар надходять як у напрямку дільничних лікарів, так і вузьких фахівців (кардіолога, ревматолога, ендокринолога, дерматолога та ін.) У функціональні обов’язки хірургів, невропатологів, гінекологів входить спостереження профільних пацієнтів при проходженні лікування в умовах денного стаціонару.

Здійснюється проведення наступних маніпуляцій:

  • внутрішньовенне крапельне введення препарату;
  • внутрішньовенні, внутрішньом’язові підшкірні ін’єкції;
  • всі види масажу;
  • інгаляції лікарських препаратів через небулайзер;
  • голкорефлексотерапія, мануальна терапія (проводить лікар невропатолог Лукашев В.П.)

Всі маніпуляції виконуються при лікарському контролі середнім медичним персоналом високої кваліфікації і з великим досвідом роботи: медсестри

  • Гузь Ольга Владимирівна,
  • Червань Тетяна Павлівна,
  • Бараш Юлія Петрівна.

Масажист вищої категориї Савельева Тамара Семенівна.

Робота денного стаціонару організована в 2 зміни з використанням ліжка кілька разів в день. Щорічно в умовах денного стаціонару отримують допомогу понад 1300 пацієнтів.

Для проведення лікувально-діагностичних заходів в умовах денного стаціонару пацієнти мають доступ до всієї лікувально-діагностичної бази лікарні: ЕКГ кабінет, УЗД, ФГДС, Rö – відділення, лабораторія, фізіотерапевтичне відділення, консультації вузьких фахівців.