Дільниця № 3. Лікарі Кравчик О.М., Денисенко О.С.

Кравчик Оксана Миколаївна

Лікар вищої категорії. Закінчила Харківський Національний медичний університет. Має спеціалізацію по «Терапії», «Сімейної медицини», «Організації та управління охороною здоров’я».

Постійно підвищує свій професійний рівень. Загальний робочий стаж 17 років. Займається профілактикою і лікуванням захворювань кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного профілю. За роки своєї медичної діяльності зарекомендувала себе як грамотний фахівець, відповідальний і чуйний лікар. Користується авторитетом і повагою серед відвідувачів нашої клініки і колег.

У своїй діяльності керується нормативно-правовою базою МОЗ України та сучасними міжнародними клінічними протоколами, при цьому дотримується суто індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Намагається в своїй роботі порозумітися з пацієнтом, створити максимально комфортну для нього атмосферу; в доступній та зрозумілій формі пояснює необхідність і зміст кожного свого призначення. Впевнена, що правильне сприйняття стану свого організму, розуміння хворим кожного кроку в лікувально-діагностичному процесі та комфортний контакт з лікарем є запорукою швидкого одужання.

Професійні принципи – живий інтерес до пацієнтів і постійне вдосконалення знань в медичній сфері.

Веде прийом пацієнтів в кабінеті № 52.

Телефон: 725-07-53

Моб. +38 (067) 978-18-64

Денисенко Олена Сергіївна – лікар терапевт вищої категорії, лікар профпатолог.

Закінчила Харківський Державний медичний інститут в 2000 р Постійно підвищує свій професійний рівень, проходячи курси підвищення кваліфікації.
Загальний робочий стаж 17 років. За роки своєї роботи зарекомендувала себе як відповідальний, чуйний, грамотний фахівець. Має позитивний результат в лікуванні хворих неврологічного профілю. Швидко і якісно діагностує різні захворювання у пацієнтів. Регулярно проводить профілактичні заходи серед населення. А також професійно виявляє захворювання при проведенні профілактичних оглядів. Знаходить індивідуальний підхід в призначеннях лікування захворювань. Користується авторитетом і повагою серед пацієнтів і колег. Постійно підвищує свій професійний рівень, регулярно приймає участь в науково-практичних конференціях.

Веде прийом хворих в кабінеті № 22.

Телефон: +38 (050) 715-88-26.

Працює з медичною сестрою вищої категорії Рябікіною Тамарою Миколаївною, яка володіє всіма медичними маніпуляціями.

Рябікіна Тамара Миколаївна — медична сестра вищої категорії.

Закінчила Харківське медичне училище № 1 в 1984 р. У поліклініці працює 29 років. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації.

Закінчила курси за спеціальністю «Сімейна медицина».

Грамотно виконує всі призначення лікаря. На дільниці серед населення користується довірою і повагою.